Безопасность, Общество
Більшість українців досі вважають Чорнобильську АЕС небезпечною, – опитування

Біля третини опитаних вважають цей об’єкт безпечним

 

Більше половини громадян (56%) вважають Чорнобильську атомну електростанціюнебезпечною на сьогоднішній день. Біля третини опитаних (30,9%) вважають цей об’єкт безпечним, а 13,1% не змогли відповісти на це запитання.

 

Такі дані були отримані в результаті соціологічного дослідження «Екологічні тренди в Україні: погляд громадян», проведеного Інститутом Горшеніна та Представництвом Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні.

 

Нагадаємо, що презентація другої частини соціологічного дослідження «Екологічні тренди в Україні: погляд громадян», присвячена екологічним аспектам енергетики, відбудеться онлайн 27 квітня (вівторок) об 11:00. Зареєструватися на захід можна за посиланням.

 

Повний звіт за результатами дослідження «Екологічні тренди в Україні: погляд громадян» дивіться за посиланням.

 

Дослідження «Екологічні тренди в Україні: погляд громадян» було проведено Інститутом Горшеніна спільно з Представництвом Фонду імені Фрідріха Еберта в Україні у листопаді-грудні 2020 року. У ході дослідження було проведено п’ять фокус-групових дискусій у центральному (м. Київ), західному (м. Львів), східному (м. Дніпро), Південному (м. Одеса) та північному (м. Чернігів) регіонах України, а також особисті інтерв’ю (face-to-face) відповідно до місць проживання респондентів. Усього було опитано 2000 респондентів віком від 18 років у всіх регіонах України (без урахування окупованих територій Донецької і Луганської областей, АР Крим, міста Севастополя) за квотами: регіон проживання, стать і вік респондентів. Похибка репрезентативності дослідження не перевищує +/- 2,2%.

Последнее «Безопасность»

Безопасность, Внутренняя политика Обсяги виробництва "Укроборонпрому" в 2021 році зросли на 6,4 мільярда гривень, – Гусєв
23 декабря 2021, Институт Горшенина
Безопасность, Общество Більшість українців досі вважають Чорнобильську АЕС небезпечною, – опитування
11 апреля 2021, Фонд Эберта, Институт Горшенина
21августа
Безопасность, Внутренняя политика В Інституті Горшеніна відбудеться круглий стіл "Ключові аспекти реформи оборонно-промислового комплексу України" Круглый стол
11:00
Малая Житомирская 18Б
Безопасность, Политика Військово-технічна співпраця України та Туреччини: між США та Росією
27 мая 2019, Антон ​Михненко
Безопасность, Политика Как НАТО превращается в «Союз разногласий»
19 июля 2018, ​Олег Чабала
Безопасность, Политика Саммит НАТО: Россия уже почти враг. Почти
19 июля 2018, Михаил Самусь
Смотреть все