Политика
Growford Institute та Інститут Горшеніна презентували український переклад книги британського фінансиста Тернера
08 декабря 2020, Институт Горшенина

У книзі фінансист аналізує причини і наслідки економічних криз.

 

Фото: скрiн вiдео Лорд Едеір Тернер

 

Growford Institute та Інститут Горшеніна презентували український переклад книги вченого і практика-фінансиста з Великої Британії Едеіра Тернера «Між боргом і дияволом: гроші, кредит і реформування глобальних фінансів».

 

Презентація відбулася у межах круглого столу «Реформування глобальних фінансів: пошук оптимальних шляхів у нестабільній системі», який провели Growford Institute та Інституту Горшеніна за підтримки Інтернет-порталу LB.ua.

 

У книзі фінансист розкриває причини і наслідки фінансових криз, зокрема, на прикладі кризи 2008-2009 років. Автор аналізує, чому відбуваються сучасні кризи та як запобігати їх руйнівним ефектам.

 

Тернер досліджує особливості накопичення боргових зобов’язань у приватному та державному секторах, а також пропонує власний погляд на реформування фінансової системи.

 

Учасники круглого столу обговорили ключові ідеї книги та можливості їх застосування в економіці.

 

«Для України було важливо перекласти цю книгу. Вона насправді є дуже актуальною і для України 2019-го року, коли ми це зробили, і для України 2020 року, яка постала перед новими викликами в умовах пандемії коронавірусу. Тому ті тези, які виклав Е. Тернер в своїй книзі, є дуже актуальними зараз… Ми з радістю презентуємо ті речі, які ми б хотіли донести загалу, експертному середовищу», — заявив під час презентації засновник Growford Institute Віталій Ломакович.

 

Нагадаємо, у межах круглого столу Едеір Тернер заявив, що Україні доведеться переконувати МВФ у потужних антикорупційних механізмах для отримання локальних преференцій. За його словами, потужність боротьби з корупцією тісно пов’язана з макроекономічною дисципліною. Оптимальна політика, ймовірно, вимагає більшого рівня макроекономічного гнучкості при ефективному застосуванні анти-корупційних механізмів.

Последнее «Политика»

Глобализация, Мир, Политика Володимир Тафтай: «Нам є чим здивувати та зацікавити NASA»
14 сентября 2021, Наталия Клаунинг
Общество, Политика, Финансы “A Question for Ukraine is What Should a Country Not as Rich as Japan or Eurozone Do?” - Lord Adair Turner, a British economist
21 декабря 2020, Институт Горшенина
Политика Growford Institute та Інститут Горшеніна презентували український переклад книги британського фінансиста Тернера
08 декабря 2020, Институт Горшенина
Общество, Политика, Украина-ЕС Форум Мира в Париже – новый Давос и даже больше
09 октября 2020, Институт Горшенина
Выборы в США, Глобализация, Политика, Политика в США Вакцина, триумф Трампа, революция в США. Интервью с Евгением Курмашовым
17 сентября 2020, Евгений Курмашов
Политика, Украина-ЕС Президента Інституту Горшеніна Вадима Омельченка призначено послом України у Франції
11 июня 2020, Институт Горшенина, Вадим Омельченко
Смотреть все